Zdecydowana większość grafików ma swój cennik w zależności od skomplikowania zlecenia.

Pamiętam jak na początku swojej wymarzonej ścieżki zawodowej z niezależną pracą z własnego domu starałem się wykonywać wszystko samodzielnie. Traciłem wiele godzin na nauce obróbki filmów, zarządzaniu mediami społecznościowymi ale na pewno najwięcej czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które ostatecznie i tak były co najwyżej znośne. W pewnym momencie znalazły się w mojej pracy dodatkowe środki i wtedy po raz pierwszy w życiu postanowiłem zlecić komuś zaprojektowanie wizytówki. Przywykłem do robienia wszystkich swoich spraw samemu, więc byłem sceptycznie do tego nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu projekt mojej wizytówki został mi dostarczony w ten sam dzień, a jego jakość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Od tej chwili grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja systematycznie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych.

Najczęściej zlecam łatwe projekty logo do nowo wydanych produktów, grafiki na bloga czy wpisy na mediach społecznościowych. Korzyści z tego typu współpracy mogę wyliczyć mnóstwo lecz najistotniejsze dwie to oszczędność naszych nerwów oraz czasu. Wszak nie każdy z nas ma talent twórczy.

Zdecydowanie lepiej wykorzystywać wszystkie nasze talenty, a grafiki zlecić. Jeśli chodzi o koszty, to są całkiem przystępne. Zdecydowana większość grafików komputerowych ustala swój spis cen w zależności od zaawansowania zlecenia. Jedyne do czego mógłbym się doczepić to okres wykonania takiego zlecenia, a właściwie liczba zakolejkowanych zleceń u grafika. Często jest tak że termin dostawy wynosi kilka dni, natomiast my musimy mieć coś w danej chwili. Dlatego też w przypadku takiej współpracy jak najbardziej polecam wam podjąć współpracę z paroma grafikami.

Link: https://pogografika.pl/

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *