Bambusowa podłoga odporna jest na ścieranie.

Co najlepiej położyć na podłogę w mieszkaniu? Czy lepsza okaże się deska lakierowana, warstwowa, deska lita, olejowana, a może podłoga bambusowa, która jest ostatnio wielkim hitem? Podłogi wykonane z deski bambusowej cechują się unikatowym designem, oraz wyjątkową twardością. Unikalne wybarwienia zapewniają wnętrzom nietypowego charakteru.

Bardzo wysoka jakość produktu da odbiorcy dużą satysfakcje z użytkowania bambusowej podłogi przez długie lata. Tego rodzaju podłogi są łatwe do zamontowania, zaś dzięki zastosowaniu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie w dobrym stanie podłogi to czysta przyjemność. Materiał do produkcji podłogi pochodzi z plantacji fairtrade. Dlatego że materiał bambusowy charakteryzuje się dużą gęstością oraz wytrzymałością, podłogi te są ponad 2 razy bardziej wytrzymałe niżeli zwykłe podłogi drewniane. Dzięki wykorzystaniu najnowszej techniki opartej na pokryciu wszystkich desek wieloma warstwami lakieru, bambusowa podłoga jest odporna na ścieranie. Zarówno unikatowy design jak również trwałość podług bambusowych, to nie tylko prawdziwa przyjemność dla Twoich nóg ale i dla Twojego budżetu. Z uwagi na materiał użyty do produkcji bambusowej podłogi, przy działaniu wilgoci ten materiał nieustannie się kurczy albo rozszerza.

Dlatego też należy zabezpieczyć ten materiał przed uszkodzeniami, wykorzystując w tym celu adekwatne środki do pielęgnacji. Deski bambusowe powinno się zabezpieczyć przed awariami stosując w tym celu odpowiednie działania pielęgnacyjne jak na przykład usuwanie piachu czy też kurzu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *